top of page

Recommendations

ממליצים על הסטודיו שלנו

scroll

עיצוב חומרים שיווקיים ועיצוב אתר - חברת Ohh-Med Medical

111.png

עיצוב חומרים שיווקיים לפורום מיכל סלה ז"ל

אורית ועדי יקרות,

תודה רבה מכל הלב על החומרים השיווקיים שעיצבתן לטובת עמותת פורום מיכל סלה ז״ל, בהתנדבות מלאה!! תודה מיוחדת על השירות הנדיב, החם והמקצועי בזמנים קצרים  ביותר. בזכותכן, אנחנו מפיקות אירוע ממותג בפני בכירים בממשלה ועל כל תודה!  הרגשתי מהרגע הראשון שאני בידיים טובות.

בזכותכן, נצליח להציל חיי נשים ולעמוד ביעד של אפס נרצחות בשנה.

בתקווה שנמשיך לעבוד יחד, 

אורלי עובדיה, דוברת פורום מיכל סלה

111.png

עיצוב פולדר ו - 5 דפי מוצר דו-צדדיים - חב' Future Tense

אורית שלום,

ברצוני להביע את תודתי על עבודת עיצוב הפולדר ודפי המוצרים.

שנים שאני רוצה להפיק פולדר עבור החברה שלנו, וידעתי בדיוק מה אני רוצה.

נרתמתן לעבודה ביודעך שלוח הזמנים קצר ביותר, לפני כנס שהחלטנו להשתתף בו בהתראה קצרה,
ובכל זאת קיבלתן עליכן את המשימה והענקתן לנו שרות נעים, סבלני, מדויק לצרכנו ומקצועי ביותר.

התרגשתי לקבל את הפולדר המודפס ואני גאה להגיש אותו ללקוחותינו.

תודה רבה מקרב לב!

אין לי ספק שנחזור אליכם לעבודות נוספות.

אלדה צביון

Finance licensing and Administration Manager

111.png

עיצוב מצגת לפרוייקט ארגוני שזכה בפרס ארצי  
רונית הראל, מנהלת מחלקת משאבי אנוש מכללת "אורנים"

אורית‭ ‬קדם‭ ‬עיצבה‭ ‬עבורי‭ ‬את‭ ‬המצגת‭ ‬לפרויקט‭ ‬ארגוני‭ ‬שזכה‭ ‬בפרס‭ ‬ארצי‭.‬ העבודה‭ ‬עם‭ ‬אורית‭ ‬היא‭ ‬משהו‭ ‬אחר‭ ‬מכל‭ ‬מה‭ ‬שאני‭ ‬מכירה‭.‬ זה‭ ‬לא‭ ‬רק‭ ‬המקצועיות‭,‬ מהירות‭ ‬התפיסה‭ ‬וההבנה‭ ‬במה‭ ‬מדובר‭.‬ זה‭ ‬בייחוד‭ ‬היכולת‭ ‬להעביר‭ ‬ע‭"‬י‭ ‬עיצוב‭ ‬נכון‭ ‬ומדויק‭ - ‬רגש‭ ‬ותחושה‭.‬ הירידה‭ ‬לפרטים‭ ‬כמו‭ ‬גם‭ ‬התמונה‭ ‬הרחבה‭ ‬נראים‭ ‬בכל‭ ‬פרט‭ ‬של‭ ‬חשיבה‭ ‬בעבודתה‭,‬ ומצליחים‭ ‬להעביר‭ ‬את‭ ‬הדבר‭ ‬האמיתי‭.‬ אין‭ ‬הרבה‭ ‬אנשים‭ ‬נדירים‭ ‬שאני‭ ‬מכירה‭,‬ אורית‭ ‬היא‭ ‬ללא‭ ‬ספק‭ ‬אדם‭ ‬נדיר‭.‬

אני ממליצה לכל מי שחפץ בעבודה אמיתית שהיא גם חווייה עיצובית, לעבוד עם אורית.

בברכה,

רונית הראל | מנהלת משאבי אנוש

מכללת ״אורנים״

111.png

עימוד הספר "עקרב במים" - מני מוזס

הספר עקרב במים הגיע לנקודת הסיום בזכות המקצוענות חסרת הפשרות של אורית קדם. אורית, שמהרגע הראשון פשוט אמרה "אין בעיה", הוציאה מתחת ידה ספר מוקפד ומדוייק ברמה העיצובית.

היכולת של אורית להשאיר את האגו מחוץ למשרד, לעבוד עבודת צוות, להכיל כל בקשה ולדעת לנתב לעבר התוצאה המקצועית היא מתת אל שאורית התברכה בה. 

תודה לך על תרומתך הבלתי מובנת מאליה כלל.

מני מוזס (עקרב במים)

111.png

עיצוב ובניית אתר - לילך רון - בוטיק עריכה והפקה של ספרים

אוריתי אהובה שלי, פיה קסומה, אלופת האלופות, גיבורת-על אחת ויחידה שכמותך.
לא שהופתעתי - הרי אני מכירה אותך איזה יום-יומיים.. אותך, את כישורייך המעולים ואת אישיותך המופלאה - אבל גם עם הביטחון המוקדם והידיעה הברורה שאני הולכת על ההכי-טובה-שיש, עדיין לא יכולה לעצור את התפעלותי מכל שנייה שחוויתי איתך במרוצת תהליך עיצוב האתר ואת היקסמותי והתלהבותי מהתוצר המדהים שעיצבת בכישרון אין-קץ - האתר הכי יפה ברשת. אתר ש"אין דברים כאלה", אבל באמת. 

זה לא שלא ידעתי קודם, אבל עכשיו הוכח לי סופית: את לא מסוג האנשים שמסתובבים בכל מקום על פני הכדור שלנו – את מסוג הפיות הנדירות שמקומן באגדות; דמות שמימית חד-פעמית שעשויה ממרכיבים ייחודיים ומנוסחאות סודיות שאי-אפשר לשכפל ולהעתיק. מיזוג יחיד סגולה של מקצועיות ואנושיות, פרפקציוניזם וזריזות, מסירות ואחריות, כישרון והבנה, לב רחב וראש חכם, ידע וגמישות, מחשבה ואהבה, רגישות ונחישות, סבלנות ואמנות, טעם ונועם - מיזוג כמו שרק סוּפּר-פיוֹת-על יכולות למזג. 

כפרפראזה על האמרה הידועה (בעיקר לבוגרי רפת משמר העמק) "דקה של אורית"... - ההשקעה של הדקות-של-אורית (גם) בפרויקט האתר שלי הייתה חסרת גבולות, אינסופית. ומאחר שכל "דקה של אורית" שווה זהב טהור, הרי שבחישוב מתמטי פשוט זכיתי לקבל שירות ומוצר שהם זהב אינסופי. זכיתי לקבל צרור אבקת כוכבים שפוזר עליי במגע קסם שאין דומה לו. ועל זה אין בארסנל שלי מספיק תודות, ואין ברפרטואר שלי מספיק מילים, כדי להודות לך, אוריתי, כמו שבאמת מגיע לך. כי ככה זה עם סוּפּר-פיוֹת-על - נוגעות את נגיעת הקסם הייחודית שלהן, ומשאירות אותך מוקסם וללא מילים. גם את אלה שמילים הן עיסוקם.       

אוהבתותך הכי-הכי, 

לילך

אפריל 2017 

111.png

עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור וגלויה פרסומית – ורד יקר, מרחב אימוני לילדים ונוער

אורית היקרה!

רציתי להודות מקרב לב, על העבודה המדהימה שעשית עבורי.

קיבלתי מחמאות רבות על הגלויה השיווקית, דוגמת החתימה וכרטיסי הביקור. היית קשובה לצרכיי לאורך כל התהליך, בסבלנות רבה, שינית, תיקנת והרגשתי שאת ממש מבינה את צרכי ואת צרכי העסק שעליו מדובר. העבודה נעשתה על פי לוח הזמנים שקבענו ואפילו מהר יותר. בסיום התהליך שלחת לי המון אופציות וחייבת לציין שאכן הבחירה הייתה קשה. כשראיתי את המוצר המוגמר, הייתי מאושרת ושלמה איתו במאת האחוזים. 

ממליצה לכל מכריי להשתמש בשירותייך! מודה לך מאד על השירות הנפלא והאדיב, את מדהימה!!!!

ואין ספק שאנחנו רק בתחילת הקשר.

בברכה ובאהבה – ורד יקר

111.png

עיצוב חוברות צמיחה דמוגרפיות מועצה איזורית מגידו

אורית הנפלאה,

הגעתי אליך עם בקשה לעצב חוברות של צמיחה דמוגרפית עבור יישובי המועצה. העבודה שלך יצרה חוברת מזמינה, מקצועית ומיוחדת. ברגישות שלך ובמקצועיות (המלווה בפדנטיות), נכנסת לתוך החומר ולמדת על מה מדובר. הבנת את המהות ואז עם הכישרון הנפלא שלך עשית עבודת עיצוב שנתנה לחוברת משמעות ואוירה כל כך נכונה למטרתה. ולצד זה, את, שכל פגישה או שיחת טלפון איתך נעימה, מקצועית ואכפתית. ואת לא מוותרת עד שהכל יהיה מושלם. שילוב של כישרון ואשה מדהימה יוצר תוצר נפלא!

המון תודה,

נועה גופר

מנהלת מחלקת ישובים מועצה אזורית מגידו

111.png

עיצוב חומרים פרסומיים - המרכז המשותף לאמנות גבעת חביבה וגלריה גבעת חביבה לאמנות

המלצה חמה חמה לסטודיו אורית קדם!

אורית והצוות שלה יוצרים גרפיקה איכותית עם הבנת הלקוח, התחום והקהל הרחב

תמיד בנועם עם אכפתיות ורמת גימור מהגבוהות שיש.
מומלץ לכל מי שרוצה לקבל בית חם לגרפיקה איכותית ומדויקת!

ענת לידרור

111.png
111.png

עיצוב לוגו - קרינה באום - Building Bridges

It is with great pleasure, I hereby write this letter as a recommendation for “Orit Kedem Studio”, Toni Gilboa and Orit Kedem.

I wish to share my pleasant and successful experience of turning who I am and vision into a logo which couldn’t be more suitable in describing my newly stablished company. They are brilliant graphic designers and their creativity go well beyond any bounds I have ever seen


I was really impressed by their efficiency and patience throughout the crucial process of creation of the image that will pay a significant role in the success of my current and future activities.


Last but not least, Orit and Toni are wonderful people to work with, not only for their talents and experience but also for the great personalities, for who they are.

Toni Gilboa’s and Orit Kedem’s creativity and desire to meet customer expectations make them the ideal graphic designer for your organization. I would be more than happy to provide more details if you need them.  Please feel free to call me, Carina Baum,  at 050 7771837 or email me at carina@bridges.co.il

עיצוב תפריטים בעברית ובאנגלית למסעדת "בלה", בית שערים

השירות, הזמינות והטאץ הטכני מעולים, והכל ברמת מקצועיות הכי גבוהה שיש. העבודה נהיית קלה שפוגשים אישיות כל כך נעימה. תודה!

ליאור גולן – מסעדת ״בלה״, בית שערים

111.png

עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור וברושור דו-צדדי לחברת "פאראטרק"

ברצוננו‭ ‬לכתוב‭ ‬מספר‭ ‬מילים‭ ‬על‭ ‬העבודה‭ ‬עם‭ ‬אורית‭ ‬קדם‭:

אל‭ ‬אורית‭ ‬הגענו‭ ‬אחרי‭ ‬עבודה‭ ‬עם‭ ‬ארבעה‭ ‬מעצבים‭ ‬שונים‭,‬ ועם‭ ‬לחץ‭ ‬זמן‭ ‬לקראת‭ ‬אירוע‭ ‬חשוב‭!‬

אורית‭ ‬שמעה‭ ‬את‭ ‬כל‭ ‬רצונותינו‭ ‬ודרישותינו‭ ‬ומיד‭ ‬התחילה‭ ‬לעבוד‭.‬

העמידה‭ ‬בזמנים‭ ‬היתה‭ ‬מפתיעה‭ ‬ביותר‭ - ‬על‭ ‬כל‭ ‬שינוי‭ ‬שרצינו‭ ‬לעשות, ‬תוספת‭ ‬או‭ ‬ביטול‭ - ‬קיבלנו‭ ‬תוצאות‭ ‬בתוך‭ ‬זמן‭ ‬קצר‭ ‬ביותר‭.‬ דבר‭ ‬נוסף‭ ‬שהתרשמנו‭ ‬ממנו‭ ‬ביותר‭ ‬היתה‭ ‬המקצועיות‭ ‬של‭ ‬אורית. ‬הירידה‭ ‬לכל‭ ‬פרט‭ ‬ופרט‭ ‬בעיצוב, ‬תשומת‭ ‬הלב‭ ‬לגוונים, ‬לשפה‭ ‬של‭ ‬המוצר‭ - ‬כל‭ ‬דבר‭ ‬היה‭ ‬במקומו‭ ‬המדוייק‭!!‬

הדבר‭ ‬האחרון‭ ‬שעליו‭ ‬נרצה‭ ‬לשים‭ ‬דגש‭ ‬הוא‭ ‬איכות‭ ‬השירות‭ ‬של‭ ‬אורית. ‬וואו‭!!‬

כל‭ ‬טלפון‭ ‬שלנו, ‬של‭ ‬שינוי, ‬כל‭ ‬שיגעון‭ - ‬נענו‭ ‬בחיוך‭ ‬והאדיבות‭ ‬אין‭ ‬קץ‭.‬

במילים‭ ‬פשוטות‭ ‬היה‭ ‬תענוג‭ ‬לעבוד‭ ‬עם‭ ‬אורית‭ ‬והתוצר‭ ‬הסופי‭ ‬זוכה‭ ‬לאין‭ ‬סוף‭ ‬תשבוחות‭.‬

ממליצים‭ ‬בחום‭ ‬לעבוד‭ ‬איתה‭,

חברת‭ ‬‮"‬פאראטרק‮"‬‭ –

טיולים‭ ‬לאנשים‭ ‬עם‭ ‬מוגבלות‭ ‬בתנועה‬

111.png

עיצוב "מתכון להיות מאושר" – מזכרת אישית לאזכרה של אמא | גוני בן אליהו

היתה לי הזכות והמזל לעשות עם אורית קדם עבודה פרטית (משהו משפחתי ואישי עם הרבה רגישות) שנדרשה עבודה גרפית והכנה לדפוס, שלאחר מכן עברה להדפסה בבית דפוס על-גבי קנבס, בכמה עשרות עותקים.

זכיתי באורית המקסימה שבחום, רגישות ומקצועיות רבה עשתה את עבודתה וליוותה אותי בכל התהליך, דאגה לכל פרט ופרט, בדייקנות מושלמת ועם המון יחס ואכפתיות.

אני ממליצה בחום על עבודתה, היחס החם והפרפקציוניסטיות ללא פשרות!!

ובטוחה שבעתיד אעשה איתה עוד עבודות...

גוני בן אליהו

111.png

עיצוב ספרון ילדים "הופה חרופה" / מאת: אמנון רם ועיצוב חומרים שונים לאתר החדש

אורית קדם - מעצבת גרפית - על זאת אנחנו אומרים: "אין דברים כאלה"

אוריתק'ה יקרה - העבודה איתך על העיצוב הגרפי של ספר הילדים של אמנון "הופה חרופה" הייתה תענוג צרוף. מהרגע שהסכמת שנהיה אחד מכל כך הרבה פרויקטים שאת מבצעת בו-זמנית, מאותו רגע כאילו והפכנו ל"בן יחיד" במשרד שלך.
בתחילה, קראת את הטקסט והבעת את חיבתך אליו. אחר כך התחיל סדר העבודה המדוקדק והמדויק.
הלכת "אחורה בזמן" מהתאריך שבו הספר היה חייב להיות מוכן ובתנופה יצירתית, מלאת חן ודמיון ובזריזות ראויה לציון הכנת את העיצוב הגרפי לספר והגשת לנו לבדיקה. בדקנו ואהבנו וביקשנו לעשות כמה שינויים/תוספות. את היית מוכנה לקבל כל בקשה לשינוי וכל תוספת והכל במאור פנים, בנועם ובהכלה מלאה ובכל שעה שפנינו אלייך. גם בספרים הקודמים של אמנון, שהיית אמונה על עיצובם הגרפי, עבדת במקצועיות ובנעימות והתוצאה הייתה מעולה.

וכמובן - חשוב לא פחות - התוצר המוגמר היה מוכן בזמן, כולל תקשורת שלך עם בית הדפוס.
ראוי לציון שהספרים זוכים למחמאות רבות ושאנחנו מרוצים מאד מהעיצובים היפיפיים.
גם בעיצוב הגרפי באתר של החברה שלנו "קלינגר את רם" עשית עבודה יפה והאתר נראה נפלא.

מאחלים לך הרבה בריאות, והמשך הצלחה בתחום שאת כל כך טובה בו,


עפרה ואמנון רם

111.png

הפקת אלבום אומנות לפסלים של חגי בז ז"ל

אורית היקרה, זמן רב עבדנו מולך על פרויקט רגיש ואישי של הפקת אלבום אומנות לפסלים של אבא שלי ז"ל וכן, הרמת אירוע השקה לאלבום. בעבודה מול אורית, הקפדה על כל פרט קטן רבה לצד רגישות גדולה, הקשבה והמון איכפתיות. לאחר עיצוב האלבום היה זה אך מתבקש שאורית תעצב גם את ההזמנה לאירוע ואת עטיפת הדיסק המצורף. הכל יצא מקצועי, ברמה גבוהה ומרשים, אבל מקצועיות זה לא הכל, האנושיות היא שעושה את ההבדל. אין לנו מילים להודות לך, היה תענוג לעבוד מולך

שירה ועופר ארז, משמר העמק

111.png

מיתוג - יאיר הקמן - הקמן פיננסים - ביטוחים משכנתאות כספים

אל אורית הגעתי דרך יועץ השיווק שלי, לאחר שהחלטנו שיש צורך בכרטיס ביקור חדש ועיצוב לוגו. 
יועץ השיווק שכבר עבד עם אורית בעבר במספר פרוייקטים, המליץ בחום שניפגש.
מעבר לשירות הנהדר וליחס האישי שקיבלתי, אורית עיצבה עבורי לוגו וכרטיס ביקור אשר קלעו לטעם האישי שלי, ולהגדרות המקצועיות שהוצבו על ידי יועץ השיווק.
ממליץ בחום לכל בעל עסק להעזר בשירותיה!

יאיר הקמן

111.png

מני מוזס - עיצוב אתר YAMA

טוני ואורית -
לאחר לא מעט עבודה על הבית בלפקדה חיפשנו מי יוכל לתת לנו מענה לפרסם את המקום בצורה מיטבית.
בדקנו מספר חלופות ולאור המקצוענות והאיכות שהכרנו בעבר פנינו לסטודיו קדם להקים את האתר.
לשימחתנו בחרנו נכון. 
איכות הביצוע הזמינות לעידכונים, ההכוונה מצד טוני ואורית של מה נכון ומה מיותר הובילו לתוצאה ברמה גבוהה.
עד היום כל מי שגולש באתר ורגע לפני שמזמינים אנחנו מקבלים תשבוחות על הרמה המקצועית והאיכותית של האתר.
בקיצור - יאסו

מני מוזס - בעלים של YAMA

111.png

זכיתי לעבוד עם הרבה מעצבים וגרפיקאים מוכשרים בשני העשורים האחרונים, אבל את השילוב המנצח של מקצוענות, איכותנות ורמת שירות גבוהה, מצאתי לראשונה בסטודיו של אורית קדם.
כמי שאמון על המערך השיווקי בחברה, הרגשתי מהרגע הראשון שיש לי שותפות אמיתיות לדרך ואני חש גאווה באופן שבו החברה והמותג שלנו משתקפים כלפי חוץ, בזכות חלון הראווה הגרפי שיצרתן.
אורית, טוני ועדי היקרות הפקתן עבורנו מגוון רחב של תוצרים – חומרים שיווקיים, חומרים עבור משקיעים, מסמכים טכניים, מארזים ממותגים, גרפיקה עבור הרשתות החברתיות, דפי נחיתה, אתרי אינטרנט ועוד. כיף לקבל מחמאות מקולגות על התוצרים הגרפיים האלו. היה ועוד יהיה כיף להמשיך לעבוד יחדיו. נמשיך להמליץ עליכן בחום.

רועי, מנהל דיגיטל, Ohh-Med Medical

עזרה בסיום עיצוב האתר של רחל רודין ״מוח אחד״ | 2015 

bottom of page