קצת עלינו.

ו.. הקפה הוא כמובן תנאי לכל תחילת עבודה..

שתי מעצבות, עשרות שנות נסיון וסטודיו אחד.

הסטודיו הוקם על ידי אורית קדם, בקיבוץ משמר העמק, כדי לתת מענה מהיר, מקצועי ואיכותי מאוד לעסקים מכל סוג וגודל: מסטארטאפים בשלבים הראשונים של ההקמה, דרך עסקים קטנים ועד למגה ארגונים גלובליים. לכל אחד מלקוחות הסטודיו נבנית תכנית העבודה הייחודית לו, שבתחילתה תכנון והצבת יעדים, ובסופה, תוצרים גרפיים שמשרתים היטב את מטרותיו העסקיות של הלקוח. 

אורית קדם

האהבה אצלי לעיצוב היא דרך חיים, שמהווה את אופן ההתנהלות היומיומי שלי כמעצבת בחיי האישיים ובחיי המקצועיים. זה אומר שהרגישות לפרטים הקטנים, האסתטיקה, היצירתיות, המחשבה המוקפדת על כל פרט ופרט הם מבחינתי דברים שאי אפשר שלא להקפיד עליהם. כבר כמעט 30 שנים שאני עוסקת בעיצוב, מכירה היטב את נהלי העבודה מול לקוחות גדולים וקטנים, מתחומים שונים. בכל פרוייקט אני דואגת שהסטודיו ילווה את הלקוח משלב התכנון וגיבוש הקונספט העיצובי, דרך ההפקה וקשר עם בתי דפוס שונים, ועד לקבלת המוצר הסופי. כל תחום נלמד, ונערך עבורו מחקר גרפי עצמאי כדי להגיע למסקנה אודות עיצוב שהוא לא רק יפה ומעורר השראה, אלא גם פונקציונלי, כזה שישיג את המטרות העסקיות שאותן הוא בא לשרת.

אורית קדם עיצוב גרפי

טוני גלבוע

התחלתי את דרכי המקצועית בתחום העיצוב לפני כ-15 שנה.

העיצוב והאסתטיקה הם כמובן חלק בלתי נפרד מהיומיום שלי. הכיף הגדול שלי בעבודת העיצוב, הוא המפגש עם האנשים. מציאת הקשר האישי עם האנשים והבנת הצרכים הנדרשים של כל אחד הם אתגר אמיתי והם סוד ההצלחה של עבודת העיצוב. היכולת להתאים את העיצוב לאופי הלקוח ולאופי לקוחותיו והאנשים הבאים עמו במגע עסקי היא יכולת שנרכשת הודות לנסיון רב ולעבודת צוות נכונה בין צוות הסטודיו לבין הלקוח. 

גישתי העיצובית היא מאוד מגוונת ומושפעת מטרנדים עיצוביים לצד שמירה על קווים אסתטיים קלאסיים, מה שיוצר איזון והרמוניה נכונים ומספק תמונה גראפית מלאה לצד ערך פונקציונאלי גבוה.

אורית קדם עיצוב גרפי
Orit Kedem Studio.jpg
Toni and Orit.jpg