שלוש מעצבות, עשרות שנות נסיון וסטודיו אחד.

הסטודיו הוקם על ידי אורית קדם, בקיבוץ משמר העמק, כדי לתת מענה מהיר, מקצועי ואיכותי מאוד לעסקים מכל סוג וגודל: מסטארטאפים בשלבים הראשונים של ההקמה, דרך עסקים קטנים ועד למגה ארגונים גלובליים. לכל אחד מלקוחות הסטודיו נבנית תכנית העבודה הייחודית לו, שבתחילתה תכנון והצבת יעדים, ובסופה, תוצרים גרפיים שמשרתים היטב את מטרותיו העסקיות של הלקוח. 

  Our Team

הכירו את צוות הסטודיו שלנו

20210329_115115 2.jpg

עדי שרביט

הגעתי לעולם העיצוב בשלב בוגר בחיי מתוך אהבה ורצון לעסוק בתחום שתמיד ריגש אותי לאחר שנים של עיסוק בתחום אחר. התחלתי את הלימודים ללא שום מטרה ברורה וללא רצון מודע לשינוי בקריירה, באתי מתוך אהבה נטו. עיצוב מבחינתי זה עולם אין סופי של טכניקות, כלים, תכנון, יצרתיות וחוויה שלמה עבור המשתמש.

בעבודתי, האתגר מבחינתי הוא לאפיין ולעצב מוצר שירגיש עבור המשתמש טבעי, נח, נקי, עוצמתי אך גם פשוט ונגיש.

אני מקפידה באופן שוטף להיות מעודכנת בכל הטרנדים, הסגנונות, הטכניקות והכלים העיצוביים שקימיים ומשתנים בכל עת על מנת לספק את המענה המקצועי והעדכני ביותר.

IMG_6612 2 copy.jpg

טוני גלבוע

התחלתי את דרכי המקצועית בתחום העיצוב לפני כ-17 שנה.

העיצוב והאסתטיקה הם כמובן חלק בלתי נפרד מהיומיום שלי. הכיף הגדול שלי בעבודת העיצוב, הוא המפגש עם האנשים. מציאת הקשר האישי עם האנשים והבנת הצרכים הנדרשים של כל אחד הם אתגר אמיתי והם סוד ההצלחה של עבודת העיצוב. היכולת להתאים את העיצוב לאופי הלקוח ולאופי לקוחותיו והאנשים הבאים עמו במגע עסקי היא יכולת שנרכשת הודות לנסיון רב ולעבודת צוות נכונה בין צוות הסטודיו לבין הלקוח. 

גישתי העיצובית היא מאוד מגוונת ומושפעת מטרנדים עיצוביים לצד שמירה על קווים אסתטיים קלאסיים, מה שיוצר איזון והרמוניה נכונים ומספק תמונה גראפית מלאה לצד ערך פונקציונאלי גבוה.

22 2.jpeg

אורית קדם

האהבה אצלי לעיצוב היא דרך חיים, שמהווה את אופן ההתנהלות היומיומי שלי כמעצבת בחיי האישיים ובחיי המקצועיים. זה אומר שהרגישות לפרטים הקטנים, האסתטיקה, היצירתיות, המחשבה המוקפדת על כל פרט ופרט הם מבחינתי דברים שאי אפשר שלא להקפיד עליהם. כבר כמעט 30 שנים שאני עוסקת בעיצוב, מכירה היטב את נהלי העבודה מול לקוחות גדולים וקטנים, מתחומים שונים. בכל פרוייקט אני דואגת שהסטודיו ילווה את הלקוח משלב התכנון וגיבוש הקונספט העיצובי, דרך ההפקה וקשר עם בתי דפוס שונים, ועד לקבלת המוצר הסופי. כל תחום נלמד, ונערך עבורו מחקר גרפי עצמאי כדי להגיע למסקנה אודות עיצוב שהוא לא רק יפה ומעורר השראה, אלא גם פונקציונאלי, כזה שישיג את המטרות העסקיות שאותן הוא בא לשרת.