top of page

ארבעה מעצבים, עשרות שנות נסיון וסטודיו אחד.

הסטודיו הוקם על ידי אורית קדם, בקיבוץ משמר העמק, עם מחשבה לתת מענה מהיר, מקצועי ואיכותי מאוד לעסקים מכל סוג וגודל: מסטארטאפים בשלבים הראשונים של ההקמה, דרך עסקים קטנים ועד למגה ארגונים גלובליים. לכל אחד מלקוחות הסטודיו אנו בונות תכנית עבודה ייחודית עבורו, שבתחילתה תכנון והצבת יעדים, ובסופה, תוצרים גרפיים שמשרתים היטב את מטרותיו העסקיות של הלקוח. 

  Our Team

הכירו את צוות הסטודיו שלנו

עדן.jpg

עדן לוי

לאחר שלוש שנים של לימודי הנדסה בחרתי לעשות הסבה לתחום העיצוב מתוך הרצון להביע את היצירתיות שבי ולשלב בתוכה את היכולות הריאליות ואת האהבה שלי לוויזואליות וייחודיות.
מאז התחלתי את דרכי המקצועית בתחום לפני כשלוש שנים, עולם העיצוב והחדשנות הפכו עבורי לדרך חיים. בתור מעצב יש לי את הכוח ליצור, ליזום, לפתור בעיות, לטווח בין המתרחש בפנים כלפי חוץ והכי חשוב - לעזור ללקוח לעשות צעד משמעותי לעבר המטרות שלו ולעיתים אף להעלות חיוך.
בכל פרוייקט אני משתדל תמיד לרכוש עוד כלים, דרכי הסתכלות חדשות, ללמוד, לצמוח ולהתפתח, ותמיד לשמור על הקו העיצובי שהוא נקי, אלגנטי ומסקרן מצד אחד ואינטואיטיבי, פשוט ונגיש מצד שני.

IMG_5573.jpg

עדי שרביט

הגעתי לעולם העיצוב בשלב בוגר בחיי מתוך אהבה ורצון לעסוק בתחום שתמיד ריגש אותי לאחר שנים של עיסוק בתחום אחר. התחלתי את הלימודים ללא שום מטרה ברורה וללא רצון מודע לשינוי בקריירה, באתי מתוך אהבה נטו. עיצוב מבחינתי זה עולם אין סופי של טכניקות, כלים, תכנון, יצרתיות וחוויה שלמה עבור המשתמש.

בעבודתי, האתגר מבחינתי הוא לאפיין ולעצב מוצר שירגיש עבור המשתמש טבעי, נח, נקי, עוצמתי אך גם פשוט ונגיש.

אני מקפידה באופן שוטף להיות מעודכנת בכל הטרנדים, הסגנונות, הטכניקות והכלים העיצוביים שקימיים ומשתנים בכל עת על מנת לספק את המענה המקצועי והעדכני ביותר.

IMG_5578_edited_edited.jpg

טוני גלבוע

התחלתי את דרכי המקצועית בתחום העיצוב לפני כ-17 שנה.

העיצוב והאסתטיקה הם כמובן חלק בלתי נפרד מהיומיום שלי. הכיף הגדול שלי בעבודת העיצוב, הוא המפגש עם האנשים. מציאת הקשר האישי עם האנשים והבנת הצרכים הנדרשים של כל אחד הם אתגר אמיתי והם סוד ההצלחה של עבודת העיצוב. היכולת להתאים את העיצוב לאופי הלקוח ולאופי לקוחותיו והאנשים הבאים עמו במגע עסקי היא יכולת שנרכשת הודות לנסיון רב ולעבודת צוות נכונה בין צוות הסטודיו לבין הלקוח. 

גישתי העיצובית היא מאוד מגוונת ומושפעת מטרנדים עיצוביים לצד שמירה על קווים אסתטיים קלאסיים, מה שיוצר איזון והרמוניה נכונים ומספק תמונה גראפית מלאה לצד ערך פונקציונאלי גבוה.

IMG_5571.jpg

אורית קדם

האהבה אצלי לעיצוב היא דרך חיים, שמהווה את אופן ההתנהלות היומיומי שלי כמעצבת בחיי האישיים ובחיי המקצועיים.

זה אומר שהרגישות לפרטים הקטנים, האסתטיקה, היצירתיות, המחשבה המוקפדת על כל פרט ופרט הם מבחינתי דברים שאי אפשר שלא להקפיד עליהם. כבר כמעט 30 שנים שאני עוסקת בעיצוב, מכירה היטב את נהלי העבודה מול לקוחות גדולים וקטנים, מתחומים שונים. בכל פרוייקט אני דואגת שהסטודיו ילווה את הלקוח משלב התכנון וגיבוש הקונספט העיצובי, דרך ההפקה וקשר עם בתי דפוס שונים, ועד לקבלת המוצר הסופי. כל תחום נלמד, ונערך עבורו מחקר גרפי עצמאי כדי להגיע למסקנה אודות עיצוב שהוא לא רק יפה ומעורר השראה, אלא גם פונקציונאלי, כזה שישיג את המטרות העסקיות שאותן הוא בא לשרת.

bottom of page