ייעוץ גרפי

עד לא מזמן, היו לקוחות שכשהשקנו עיצובים חדשים לקהל הלקוחות שלהם שאלתי אותם למה לא עשו את השינוי קודם. התשובה שקיבלתי הייתה כמעט תמיד זהה, אולי לא בניסוח דומה אבל עם אותה משמעות: ״הייתה לנו הרגשה כבר הרבה זמן שצריך שינוי אבל לא ידענו איזה ולא רצינו סתם לשכור מעצב כדי שיעשה עבודה כלשהי, כשאנחנו בעצמנו לא יודעים מה אנחנו רוצים״. זו הסיבה שהוספתי את שירות הייעוץ, בדיוק בשביל אותם לקוחות ואנשים שיש להם את האינטואיציה העסקית הנכונה, אבל חסר להם ידע גרפי מדויק.

לחברות וארגונים

שיש להן מעצבים גרפיים וקיים צורך בחוות דעת נוספת של מעצב חיצוני, עם חשיבה מעט שונה מצוות העיצוב המוביל של החברה. לעיתים קרובות הכנסת עוד מעצב לתוך צוות העיצוב לזמן קצוב היא פעולה שמוכיחה את עצמה מבחינת מידת החדשנות, שבירת השגרה והחידוש ללקוחות. 

 

לבעלי עסקים גדולים וקטנים

שצריכים שירותי עיצוב לקראת קו חדש של מוצרים או שירותים, רענון מותג ואף התמודדות עם מתחרים, אבל לא יודעים לאיזה מעצב הם צריכים לפנות ולא יודעים בדיוק להגדיר מה הם צריכים. היתרון בקבלת ייעוץ עבורם טמון בעובדה שחוות הדעת היא בלתי תלויה ומתייחסת לארגון כארגון, ולא כלקוח פוטנציאלי. 

 

ללקוח הפרטי

כשמדובר בלקוחות פרטיים הייעוץ הוא בדרך כלל ייעוץ לפני עבודה. אם אתם רוצים לעצב הזמנות, חומרים לאירועים משפחתיים או כל עבודה קטנה וגדולה, כשתתחילו בייעוץ תקבלו עוד רעיונות, תדעו מה אתם רוצים וצריכים, ותצאו הרבה יותר מבינים בכל האלטרנטיבות העומדות לרשותכם. לאחר קבלת הייעוץ תוכלו לבחור את מה שהכי מתאים לכם.

 

למי זה מתאים?

מה מרוויחים מייעוץ גרפי אמיתי?

חוות דעת מקצועית, אמיתית ובלתי תלוי בעבודה או ביחסי ספק-לקוח. לפעמים קיים טשטוש בין הקוים האלה וכשהוא נעלם, קבלת ההחלטות מדויקת יותר, מקצועית יותר, וטובה הרבה יותר ללקוח באשר הוא - חברות, עסקים גדולים, בינוניים וקטנים, וגם לאנשים פרטיים. 

20 שנות נסיון בשעתיים

מועברות ללקוחות באופן פשוט, ברור ומעורר בטחון בבחירות ובקבלת החלטות.  

חניכת מעצבים/ות חדשים/ות

את חניכת המעצבים הוספתי לסל השירותים שלי עבור מעצבים ומעצבות צעירים אשר מעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בתעשייה בליווי מעצב ותיק, שיוכל ללמד אותם את רזי המקצוע, כדי שיוכלו להציע שירות טוב, יעיל וזמין יותר ללקוחותיהם. 

ליווי מעצבים צעירים מסייע בפרוייקטים שונים, בעזרה וייעוץ בבניית הצעות קונספט למיתוג חדש, הגשת הצעות מחיר מפורטות ללקוח, שימוש במושגים מקצועיים, קשר עם בתי דפוס ועזרה בהפקת מוצרים עיצוביים איכותיים.

למי זה מתאים?

לסטודנטים הנכנסים לתחום ומשלבים עבודות עיצוב {בעת הלימודים}

שיש להם צורך בייעוץ ותמיכה מקצועית, גם טכנית וגם עיצובית, הזקוקים לעזרה בהגשת הצעות עיצוב ללקוחות שונים, בסיוע בקשר עם בתי דפוס להכנת קבצים לדפוס ולהפקת החומרים הגרפיים באופן האיכותי ביותר. סטודנטים המעוניינים בחוות דעת נוספת של מעצב ותיק, עם נסיון רב שנים וחשיבה יצירתית ומותאמת לעיצוב העכשווי.

עבודת החלומות שלך היא גם עבודת החלומות של מישהו אחר

20 שנות נסיון שעובדות בשבילך

מלוות אותך בתחילת דרכך במקצועיות רבה, בבטחון, בידע רב ובהרבה נשמה.

ייעוץ וחניכה

יתרון תחרותי - עושה את ההבדל!

כשאתה בתחילת דרכך כמעצב, חשוב שתגיע הכי מוכן שאפשר ללקוחות החדשים שלך. לעיתים, עצה טובה, ליווי ותמיכה יכולים לתת לך מענה נפלא לשירות יעיל וטוב יותר עבור לקוחותיך.

סטודיו ׳אורית קדם׳

סטודיו לעיצוב גרפי ומיתוג

טל. 052-5988133 

קיבוץ משמר העמק 1923600

oritk.studio@m-h.co.il

שעות פעילות הסטודיו:

ימים א-ה בין השעות 9:00-17:00 

בימים שישי, שבת וערבי חג - סגור

כל הזכויות שמורות לסטודיו אורית קדם

אין להעתיק / לשכפל / להפיץ ללא אישור מפורש מראש ובכתב.